Inhalator JLN-2302AS
Zdjęcie produktu 1
Zdjęcie produktu 2
Zdjęcie produktu 3
Zdjęcie produktu 4
Zdjęcie produktu 5
Inhalator JLN-2302AS
Inhalator pneumatyczno-tłokowy
Model: JLN-2302AS
Kobieta używająca ciśnieniomierza naramiennego
Mobilny inhalator
Uniwersalność
Prostota obsługi
Zawartość opakowania:
  • Jednostka główna
  • Maseczka dla dorosłych (duża)
  • Maseczka dla dzieci (mała)
  • 5 x Filtr powietrza
  • Przewód powietrzny
  • Pojemnik na lek
  • Ustnik
Informacje o wyrobie medycznym
Przewidziane zastosowanie
Przeciwwskazania:
Dane techniczne
Producent Shenzhen Homed Medical Device Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Shanghai International Holding Corporation GmbH (Europe)
Podmiot prowadzący reklamę Grzegorz Nowak Haxe Polska
Wymiary 207 x 113 x 167 mm
Waga 1,25 kg
Źródło zasilania Ładowarka sieciowa, prąd zmienny 230V, 50Hz
Poziom hałasu poniżej 55 dB
Środowisko przechowywania/transportu Temperatura: -20°C-70°C (-4°F-158°F); Wilgotność: 10-95% RH
Pobór mocy poniżej 65W
Przepływ powietrza nebulizatora 6 L
Przepływ powietrza kompresora 8-10 L
Pojemność pojemnika na lek 2-8 ml
Wielkość cząsteczki 0,5-6 μm
MMAD 2,44 μm
Szybkość nebulizacji 0,4 ml/min
Pozostałość leku 0,15 ml
Zakres ciśnienia kompresora 30-36 psi/280-350 kPa/2,8-305 bar
Kod kreskowy 5902696003028
-65%
Inhalator JLN-2302AS
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Inhalator pneumatyczno-tłokowy
Model: JLN-2302AS
Mobilny inhalator
Uniwersalność
Prostota obsługi
Zawartość opakowania:
  • Jednostka główna
  • Maseczka dla dzieci (mała)
  • 5 x Filtr powietrza
  • Przewód powietrzny
  • Pojemnik na lek
  • Ustnik
Informacje o wyrobie medycznym
Przewidziane zastosowanie
Przeciwwskazania:
Dane techniczne
Wymiary 207 x 113 x 167 mm
Waga 1,25 kg
Poziom hałasu poniżej 55 dB
Pobór mocy poniżej 65W